החיים על פי ג'וני


עסקים מצליחים

פורסם לראשונה ב07 בנובמבר, 2017

יזמים רבים מעדיפים היום לחפש עסקים למכירה, בעיקר משום שהם מבינים שהקמת עסק בדרך אחרת עשויה להיות מאתגרת במיוחד. עלות הקמת עסק חדש היא גבוהה מאוד, והסיכון הנלווה אליה גבוה לא פחות. אלא שאת הסיכונים האלה אפשר לנסות ולצמצם בדרכים שונות ומגוונות. חיפוש עסקים למכירה הוא בהחלט צעד אחד. בעוד התפיסה הרווחת היא שעסקים אלה הם עסקים כושלים או מסוכנים, המציאות שונה לחלוטין ברוב המקרים. בעל עסק שמאס בניהול, או רצף של החלטות ניהוליות כושלות, כל אחד מאלה עשוי להסביר את הסיבה למכירת העסק, ואלו הן רק דוגמאות.

לפוסט המלא "עסקים מצליחים" ››

רגע לפני שרוכשים זיכיון 3 דברים שאתם חייבים לדעת

פורסם לראשונה ב20 ביולי, 2016

כיום שיטת הזכיינות הינה אחת מהשיטות המוכרות והפופולאריות לפתיחת עסק. במקרים מסוימים ניתן לומר כי עסקים הנפתחים במודל זכיינות הם הרבה יותר בטוחים מאשר עסקים חדשים שהסיכון בהם הוא גדול, אך חשוב לשים סייג ולשים לב לטיב הרשת והזיכיון.
לפני היערכות והחלטה לגבי רכישת זיכיון לעסק, יש לבחון מספר דברים. ריכזנו עבורכם שלושה דברים חשובים מאוד אליהם יש לשים לב לפני שבוחרים רשת ורוכשים זיכיון.

1. התאמה לאופי הזכיין

ישנן רשתות שהן נוקשות יותר וישנן שהן פחות נוקשות. ישנן חסרונות ויתרונות לשיטות השונות של הרשתות הקיימות היום בשוק. חשוב לברר היטב, האם השיטה מתאימה לכל זכיין. לא כל אחד מסוגל "לעבוד על פי הספר" למרות ששיטה זו היא נוחה ויעילה מבחינת הרווחיות שלה. אנשים שמעוניינים לפתוח פעם ראשונה עסק משלהם מבלי ליטול סיכונים מיותרים, מומלץ כי ירכשו זיכיון מרשת מצליחה שמספקת לזכיין חפיפה ולימוד, ספר נהלים, מנהלי הקמה ותפעול מקצועיים. כך הם יוכלו לדעת את השיטות לניהול עסק ולרכוש ניסיון בזמן קצר. מאידך רשתות אחרות יכולות להציע לזכיין זיכיון בלבד ושום תמיכה או מחויבות לרשת לאחר מכן, החיסרון בשיטה זו הוא שיכולה להיות פגיעה במוניטין הרשת ע"י זכיינים לא מצליחים שלא מנהלים טוב את הסניפים שלהם ובדרך כלל רשתות מסוג זה לא מצליחות בטווח הארוך.

לפוסט המלא "רגע לפני שרוכשים זיכיון 3 דברים שאתם חייבים לדעת" ››

אחת האהבות הגדולות בחיי

פורסם לראשונה ב19 במאי, 2015

בחרתי להקדיש את הבלוג הראשון לאחת האהבות הגדולות בחיי. אדרנלין ולא סתם אדרנלין- אחד שבא מהשטח.

אופנועי השטח שלי מספקים הנאה צרופה שאין כמוהה. בדרך כלל האדרנלין זורם אצלי בדם 100% מהיום וימים בהם אני יוצא לרכיבות שטח מעיפים אותי ל-Outher Dimention. הריח של הדלק, האדמה, הרעש הזה של האגזוז וזהו. אני עף.

אני הולך לספר לך כמה עובדות מעניינות על אופנועי שטח לאלו שרוכבים ולאלו שרוצים להתחיל, לתת לך 2 המלצות על כלים, לספר קצת על ג'וני ווקר אלוף עולם ברכיבת אינדורו וכמובן על הדובדבן בקצפת תחרות הרומאניינאס.

יש כמה סוגים של רכיבות שטח, הנפוצות ביניהן הן האינדורו, מוטוקרוס וטריאל. האינדורו נפוץ באוד בארץ והוא מתאים לרכיבה טכנית ביערות בנחלים ובסלעים, מסלולי סינגל לאופניים, שטח פתוח, הרים ולטיולים. רכיבת המוטוקרוס אופיינית במסלול וקפיצות שהרוכבים עושים והאופנוע בנוי בשיטה אחרת לגמרי כאשר ההילוכים קצרים יותר הכוח יותר זמין ומתפרץ, הקפיצים שלו בנויים בצורה שונה על מנת לבלום את הנחיתות מהקפיצות. המוטוקרוס גם נפוץ בארץ אבל פחות עקב העובדה שרק עכשיו התחילו לבנות מסלולים שמתאימים לדרישות. הטריאל הכי פחות נפוץ קטגוריית רכיבה בה עוברים מסלול מכשולים מגוון ברכיבה איטית יחסית, תוך הפגנת שליטה, כח ושיווי משקל מדהימים. לכל סגנון רכיבה צריך אופנוע שטח אחר ולא הייתי ממליץ לכם לקנות אופנוע מוטוקרוס ולרכב איתו בשטח במסלולי אינדורו.

אחד הדברים שאני ממליץ עליהם הוא להצטרף לקבוצת רכיבה שמתאימה לרמה שלכם ולצאת באופן קבוע לרכיבה עם החבר'ה, אימונים לבד מומלצים מאוד במיוחד אם אתם מעוניינים להגיע לתחרויות ולהתמקצע.

עבור אלו המעוניינים לרכב אינדורו המלצות על 2 כלים:

KTM 4 פעימות 250 סמ"ק- כוח של 400, קלילות של 250, האופנוע המושלם! צמוד לקרקע, מלא בכוח אין צורך ביותר מזה. דגם 2014 זכה לשינוי מקיף שסיפק לנו מנוע "רייסרי" שנלקח ישירות מהמנוע התחתון של - EXC350-הוא נבחר כאופנוע המוצלח בקטגוריה מספר שנים ברצף.

KTM 2 פעימות 300 סמ"ק- מפוצץ בכוח סוס דחוס ומתפרץ , מומנט מדהים בדגמים של השנים האחרונות, יודע לתת את המבוקש גם בטורים הגבוהים וגם בנמוכים, מתאים לרוכבים מנוסים יותר, צריך להיות רוכב "בוגר" כדי לשלוט עליו נכון ולגעת בגז בצורה הנכונה. טובי הרוכבים בעולם מעדיפים לצאת לתחרויות עליו - אח שלי ג'וני ווקר ילד הפלא, גרהאם ג'רוויס התותח, מוציאים מהאשכול ענבים הזה כל טיפת יין משובחת. הלוואי עלינו.

לפוסט המלא "אחת האהבות הגדולות בחיי" ››
חזור למעלה משלוחים
© כל הזכויות שמורות לג'וני קריספי 2021
תקנון פרטיות ושימוש באתר | תקנון מועדון הלקוחות
קוואליש | Qualish
בחר/י סניף למשלוח / איסוף עצמי
או חייג/י 9905*
סניפים נוספים בקרוב: כרמיאל, מודיעין, ירושלים, קניון איילון, אום אל פחם, נתניה, ראשון לציון מערב, הרצליה פיתוח, יבנה מתחם G