עסקים מצליחים

פורסם לראשונה ב07 בנובמבר, 2017
עסקים מצליחים

עסקים למכירה – מה זה אומר?

יזמים רבים מעדיפים היום לחפש עסקים למכירה, בעיקר משום שהם מבינים שהקמת עסק בדרך אחרת עשויה להיות מאתגרת במיוחד. עלות הקמת עסק חדש היא גבוהה מאוד, והסיכון הנלווה אליה גבוה לא פחות. אלא שאת הסיכונים האלה אפשר לנסות ולצמצם בדרכים שונות ומגוונות. חיפוש עסקים למכירה הוא בהחלט צעד אחד. בעוד התפיסה הרווחת היא שעסקים אלה הם עסקים כושלים או מסוכנים, המציאות שונה לחלוטין ברוב המקרים. בעל עסק שמאס בניהול, או רצף של החלטות ניהוליות כושלות, כל אחד מאלה עשוי להסביר את הסיבה למכירת העסק, ואלו הן רק דוגמאות.

כך תמצאו עסקים למכירה

זה אולי יפתיע אתכם אבל אחת הדרכים הטובות ביותר לאתר עסקים למכירה היא פשוט להיות ערניים ולזהות הזדמנויות כשהן נקרות בדרככם. מידע שעובר מפה לאוזן, אתרים שונים ורשתות חברתיות, בכולם תוכלו לאתר עסקים שמחפשים יזם נלהב כמוכם שישקיע בהם ויצפה בהם מזנקים כלפי מעלה. באופן טבעי חשוב להתמקד בעסקים שיש לכם קשר כזה או אחר אליהם, בין אם ברמת הידע והניסיון ובין אם ברמת תחומי העניין האישיים שלכם. כך, אם אתם לא מתעניינים בחנויות בגדים ורשתות אופנה, בהחלט רצוי שתתמקדו בתחומים שכן מעניינים אתכם ותתרחקו מעסקים בתחום הזה. לא רק שיהיה לכם משעמם להפליא אם תבחרו בתחום בכל זאת, אתם גם עשויים להתמודד עם שגיאות שנובעות מחוסר ידיעה.

מה אתם קונים?

אם החלטתם אילו תחומים מעניינים אתכם וגם מצאתם מספר עסקים למכירה שעשויים להיות רלוונטיים, הגיע הזמן לבדוק מה בדיוק מוצע לכם. אם יש לכם אפשרות לרכוש רק את המבנה ואת תכולתו, להעביר את הפעילות העסקית לידכם יחד עם רשימת הלקוחות של העסק הקיים, וכן לרכוש עסק במלואו. הדרך הזו היא למעשה רכישת זיכיון שיאפשר לכם להשתמש גם בשם המותג. לכל שיטה יש את היתרונות שלה, וגם את החסרונות, מה שיחייב אתכם לקבל החלטה באופן זהיר ושקול כדי שתוכלו להיכנס לעסק בעיניים פקוחות ועם תכנית עבודה ברורה. רק כך תפיקו את המיטב מהעסק החדש שתרכשו, ותגיעו להצלחה העסקית המיוחלת.

חזור למעלה משלוחים
© כל הזכויות שמורות לג'וני קריספי 2021
תקנון פרטיות ושימוש באתר | תקנון מועדון הלקוחות
קוואליש | Qualish
בחר/י סניף למשלוח / איסוף עצמי
או חייג/י 9905*
סניפים נוספים בקרוב: כרמיאל, מודיעין, ירושלים, קניון איילון, אום אל פחם, נתניה, ראשון לציון מערב, הרצליה פיתוח, יבנה מתחם G