אחת האהבות הגדולות בחיי

פורסם לראשונה ב19 במאי, 2015
אקסטרים

בחרתי להקדיש את הבלוג הראשון לאחת האהבות הגדולות בחיי. אדרנלין ולא סתם אדרנלין- אחד שבא מהשטח.

אופנועי השטח שלי מספקים הנאה צרופה שאין כמוהה. בדרך כלל האדרנלין זורם אצלי בדם 100% מהיום וימים בהם אני יוצא לרכיבות שטח מעיפים אותי ל-Outher Dimention. הריח של הדלק, האדמה, הרעש הזה של האגזוז וזהו. אני עף.

אני הולך לספר לך כמה עובדות מעניינות על אופנועי שטח לאלו שרוכבים ולאלו שרוצים להתחיל, לתת לך 2 המלצות על כלים, לספר קצת על ג'וני ווקר אלוף עולם ברכיבת אינדורו וכמובן על הדובדבן בקצפת תחרות הרומאניינאס.

יש כמה סוגים של רכיבות שטח, הנפוצות ביניהן הן האינדורו, מוטוקרוס וטריאל. האינדורו נפוץ באוד בארץ והוא מתאים לרכיבה טכנית ביערות בנחלים ובסלעים, מסלולי סינגל לאופניים, שטח פתוח, הרים ולטיולים. רכיבת המוטוקרוס אופיינית במסלול וקפיצות שהרוכבים עושים והאופנוע בנוי בשיטה אחרת לגמרי כאשר ההילוכים קצרים יותר הכוח יותר זמין ומתפרץ, הקפיצים שלו בנויים בצורה שונה על מנת לבלום את הנחיתות מהקפיצות. המוטוקרוס גם נפוץ בארץ אבל פחות עקב העובדה שרק עכשיו התחילו לבנות מסלולים שמתאימים לדרישות. הטריאל הכי פחות נפוץ קטגוריית רכיבה בה עוברים מסלול מכשולים מגוון ברכיבה איטית יחסית, תוך הפגנת שליטה, כח ושיווי משקל מדהימים. לכל סגנון רכיבה צריך אופנוע שטח אחר ולא הייתי ממליץ לכם לקנות אופנוע מוטוקרוס ולרכב איתו בשטח במסלולי אינדורו.

אחד הדברים שאני ממליץ עליהם הוא להצטרף לקבוצת רכיבה שמתאימה לרמה שלכם ולצאת באופן קבוע לרכיבה עם החבר'ה, אימונים לבד מומלצים מאוד במיוחד אם אתם מעוניינים להגיע לתחרויות ולהתמקצע.

עבור אלו המעוניינים לרכב אינדורו המלצות על 2 כלים:

KTM 4 פעימות 250 סמ"ק- כוח של 400, קלילות של 250, האופנוע המושלם! צמוד לקרקע, מלא בכוח אין צורך ביותר מזה. דגם 2014 זכה לשינוי מקיף שסיפק לנו מנוע "רייסרי" שנלקח ישירות מהמנוע התחתון של - EXC350-הוא נבחר כאופנוע המוצלח בקטגוריה מספר שנים ברצף.

KTM 2 פעימות 300 סמ"ק- מפוצץ בכוח סוס דחוס ומתפרץ , מומנט מדהים בדגמים של השנים האחרונות, יודע לתת את המבוקש גם בטורים הגבוהים וגם בנמוכים, מתאים לרוכבים מנוסים יותר, צריך להיות רוכב "בוגר" כדי לשלוט עליו נכון ולגעת בגז בצורה הנכונה. טובי הרוכבים בעולם מעדיפים לצאת לתחרויות עליו - אח שלי ג'וני ווקר ילד הפלא, גרהאם ג'רוויס התותח, מוציאים מהאשכול ענבים הזה כל טיפת יין משובחת. הלוואי עלינו.

ג'וני ווקר

מכונה ילד הפלא, רוכב על אופנועים מגיל 9 ומשתתף בתחרויות מגיל צעיר. רוכב בעיקר בסגנון אינדורו, בן 24 ובעל תארים וזכיות מפורסמות.
לאתר של ג'וני ווקר וסרטון הרכיבה שלו ביוטיוב.

תחרות הרומאניאקס

למי שבוחר לקחת את הרכיבות בצורה ההארד קור תחרות הרומאניאקס היא בהחלט יעד ראוי. אז אם אתם רוכבים כבר אינדורו, וכשאתם שומעים רומאניאקס אתם מפחדים ומתרגשים בו זמנית, אני מציע להירשם! התחרות מתקיימת פעם בשנה ברומניה ונחשבת ל"איירון מן" של תחום האופנועים. התחרות מתקיימת ברומניה כל שנה בחודש יולי.

מעבר לתחרויות בחו"ל יש גם בארץ תחרויות. ליגת האנדורו למירוצי שטח נפתחה רשמית ב-28 בפברואר.

אלו תאריכי המירוצים המיועדים להמשך השנה לאלו מביניכם שרוצים לבוא ולצפות או לברר על הרשמה:

  • 28 בפברואר: טל שחר
  • 21 למרץ: עמק יזרעאל
  • 18 באפריל: תרקומיא
  • 23 במאי: בקעה
  • 20 ביוני: טל שחר
  • 24 לאוקטובר: מיקום טרם נקבע
  • 21 בנובמבר: מיקום טרם נקבע
  • 26 בדצמבר: מיקום טרם נקבע

על מנת להשתתף במירוצים יש להיות חבר בהתאחדות הכידונאים, לשלם דמי חבר שנתיים וכמובן יש ביטוחים ודמי הרשמה למירוצים. פרטים נוספים בהתאחדות הכידונאים.

אז ייאללה תנו גזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז
ג'וני.

חזור למעלה משלוחים
© כל הזכויות שמורות לג'וני קריספי 2021
תקנון פרטיות ושימוש באתר | תקנון מועדון הלקוחות
קוואליש | Qualish
בחר/י סניף למשלוח / איסוף עצמי
או חייג/י 9905*
סניפים נוספים בקרוב: כרמיאל, מודיעין, ירושלים, קניון איילון, אום אל פחם, נתניה, ראשון לציון מערב, הרצליה פיתוח, יבנה מתחם G